Zapoznaj się z cenami naszych usług. Hydrografika, Druk 3D Wrocław, Modelowanie CAD

Hydrografika. W celu otrzymania wyceny elementów do hydrografiki prosimy o przesłanie ich fotografii na adres biuro@life3d.pl. Koszt wykonania usługi jest uzależniony od kształtu jak i rozmiaru elementu. Wzór folii nie ma wpływu na cenę usługi.

Druk 3D Wrocław

Koszt druk 3d to 20 zł za roboczo godzinę pracy drukarki. Wykonujemy wstępną wycenę wydruku na podstawie projektu lub dokumentacji płaskiej. Na czas wydruku wpływa kilka czynników: wysokość zastosowanej warstwy oraz wypełnienie, czasami rodzaj materiału. Wypełnienie można modyfikować w zakresie od 0% (detal pusty w środku) do 100% (lity element). Wysokość warstwy można regulować w zakresie od 0,1mm do 0,3mm. Im mniejsze wypełnienie oraz wyższa warstwa tym czas druku będzie krótszy ale znacznie zmaleje wytrzymałość. Dla elementów użytkowych wskazane jest jak największe wypełnienie, jeżeli zależy bardziej na dokładności odwzorowania powierzchni to należy zastosować najniższą możliwą warstwę. Dla celów prototypowych optymalnymi parametrami są 25% (czasami nawet wystarczy 0%) wypełnienia oraz warstwa na poziomie 0,2-0,25mm.

Modelowanie

Wycena modelowania jest ustalana indywidualnie z klientem w zależności od stopnia skomplikowania usługi oraz jej zakresu. Wykonujemy modele 3D pod druk 3D czy inne metody obróbki ubytkowej lub przyrostowej. Pracujemy na licencjonowanym oprogramowaniu ZW3D CAD które daje szerokie możliwości w przygotowywaniu modeli.

Chętnie odpowiemy na twoje pytania, skontaktuj się z nami.

Facebook