Modelowanie

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również usługę modelowania 3D.

Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu CAD, które umożliwia nam modelowanie hybrydowe (zarówno powierzchniowe jak i bryłowe), tworzymy dokumentacje płaskie na bazie modeli 3D. Dostarcz nam rysunki 2D, a na ich podstawie stworzymy wirtualny model 3D który można będzie wykorzystać w procesie druku 3D, do przygotowania procesu obróbki ubytkowej czy jako model poglądowy do wszelkiego rodzaju analiz wytrzymałościowych. Pracujemy na licencjonowanym (nie freeware) oprogramowaniu renomowanego producenta tego typu rozwiązań ZW3D Soft. Jest to oprogramowanie które wspiera szeroką gamę rozszerzeń oraz normaliów. Dzięki temu natychmiastowo możemy je modyfikować umożliwiając realizację najtrudniejszych zleceń.

Oto jak producent opisuje oprogramowanie:

Nowa edycja ZW3D 2016 to nowoczesny program CAD zintegrowany z systemem CAM. Program posiada wiele nowych funkcjonalności i usprawnień ułatwiających codzienną pracę projektantom i konstruktorom z różnych sektorów przemysłu. Wśród najnowszych funkcji programu ZW3D warto wymienić usprawnienia związane tworzeniem elementów z arkuszy blach, szkicowanie 3D przebiegu instalacji rurowych oraz szybkie tworzenia złożeń.

Udoskonalony został proces generowania tabel BOM z części i ze złożeń oraz rozwiązania dotyczące arkuszy 2D. Lista formatów, w których można eksportować dane została znacząco rozwinięta (3D PDF, CATIA, IGES, Parasolid, SAT, STEP, STL).

Istotne ułatwienia dotyczą również współpracy z osobami pracującymi poza środowiskiem CAD, obejmują one adnotacje 3D oraz wymiarowanie, usprawniając kontakty projektantów z klientami.

Rozwinięte zostały także opcje importowania, udoskonalono proces naprawy geometrii pochodzących z innych systemów CAD dzięki wbudowanemu translatorowi danych. Oprogramowanie ZW3D współpracuje z danymi pochodzącymi m.in. z systemów CATIA, NX, Creo i SolidWorks oraz plikami STEP, JT i Parasolid.

Program ZW3D CAD/CAM to intuicyjny, skuteczny i łatwy program do modelowania 3D. Masz możliwość projektowania i modelowania 3D.
A gdy Twój projekt 3D będzie już gotowy, w programie ZW3D opracujesz dokumentację 2D i złożenia. A następnie będziesz mógł wygenerować ścieżkę narzędzia i kody na maszyny CNC. Programowanie CAM w ZW3D to prosty i skuteczny sposób na optymalizację kosztów produkcji”

projektowanie cad opolskie
projektowanie cad dolnośląskie
modelowanie cad opolskie
Facebook