Posiadamy profesjonalne narzędzia do druku i skanowania 3D.

Drukarka 3D - HBot 3D

drukarka

Drukarka Hbot 3D jest nowoczesnym produktem przeznaczonym dla prototypowania, architektów, artystów, produkcji małoseryjnej oraz nauki i edukacji.

Wymiary pola roboczego 300x300x300 mm
Technologia FFF
Komora robocza Zamknięta z wymuszoną wentylacją
Materiały do druku  ABS, PLA, PVA, HIPS, FLEX, WOOD, PETG
Średnica filamentu 2,85 mm / 3 mm
Maksymalna prędkość posuwu 300 mm/s
Prędkość drukarki HQ 80 mm/s
Prędkość druku DRAFT 150 mm/s
Średnica dyszy 0,4 mm
Dokładność wydruku X/Y/Z +/- 0,1 mm bez uwzględnienia skurczu materiału
Wysokość pojedynczej warstwy 0,1-0,3 mm
System techniki liniowej Misumi

Technologia FFF polega na warstwowym osadzaniu termoplastycznego tworzywa sztucznego (popularnie zwanego plastikiem), które wtłaczane jest z gorącej dyszy o bardzo małej średnicy

Głowica drukarki na podstawie komputerowo wygenerowanych instrukcji (Gcode), porusza się w trzech wymiarach, nakładając materiał w odpowiednich miejscach. W ten sposób warstwa po warstwie powstaje fizyczny model 3D obiektu, które jeszcze niedawno istniał tylko w pamięci komputera.

Filament – materiałem eksploatacyjnym w technologii FFF jest precyzyjnie wykonany druk z tworzywa sztucznego nazywany filamentem (ang.) Jest on dostępny na szpulach (najczęściej o wadze 1 kg) które umieszcza się w podajniku urządzenia.

elewacje
sense-scanner-2

Skaner 3D - 3D Systems Sense

Przenieś obrazy ze świata realnego w wirtualny przy pomocy nowego skanera 3D Systems Sense. Posiada on najbardziej wszechstronny zasięg skanowania w swojej klasie produktów. Automatycznie optymalizuje ustawienia pracy dla małych (0.2 x 0.2 x 0.2 m ) jak i większych obiektów (3 x 3 x 3 m). Automatyczne rozpoznawanie obiektów umożliwi Ci precyzyjne skanowanie przedmiotów nawet znajdujących się na zróżnicowanym tle. Proces skanowania trwa zaledwie kilka chwil i już po chwili możesz oglądać obraz w swoim komputerze.

skaner
Facebook